Adres Osiedla: ul. Strzygłowska 67,

04-872 Warszawa, Polska

ŚWIETNE POŁOŻENIE

Zaledwie około 500 metrów od dwupasmowego Wału Miedzeszyńskiego, zapewnia łatwy i szybki dojazd do pozostałych dzielnic Warszawy a równocześnie  ciszę, spokój i bezpieczeństwo, jakie można znaleźć tylko w podmiejskich okolicach. Na ul. Przewodowej po jej generalnym remoncie uruchomiono niedawno miejską komunikację autobusową. Przystanek znajduje się ok. 150 m od Osiedla Wille Miejskie Wawer,

SĄSIEDZTWO

Sąsiedztwo nowej, niskiej zabudowy to pewność uniknięcia problemów z jakimi ma się do czynienia mieszkając w blokowiskach lub na osiedlach „wciśniętych” w starą zabudowę. Najbardziej zielona dzielnica Warszawy umożliwia wiele form rekreacji.

OKOLICA

Liczne trasy rowerowe, pobliski klub z ogólnodostępnymi kortami tenisowymi, krytym basenem i restauracją czy też nowy hotel Hilton dodają atrakcyjności tej lokalizacji. A dzieci z pewnością uradują niedawno otwarte, ciekawie wyposażone place zabaw. Zaplanowana została budowa w pobliżu nowej, wzorcowej szkoły podstawowej i gimnazjum. Warto tu zamieszkać! Takich lokalizacji, z wygodnym, szybkim dojazdem do Centrum Warszawy, spokojnych, bezpiecznych i z dobrym sąsiedztwem oraz prawdziwymi ogródkami a nie tylko wąskimi paskami gruntu, już prawie nie ma.

Kupno domu na Osiedlu Wille Miejskie Wawer to dobra inwestycja!